Beschrijving
Dibarcafe is onze partner voor speciale koffies. In onze eigen branderij branden we de mooiste single origin Arabicas, maar voor blends, decaf en ESE-servings werken we samen met Dibarcafe uit Spanje.
De familie Marcilla is sinds mensenheugenis een toonaangevende naam in de wereld van de Spaanse koffie. Nadat ze hun bekende merknaam verkochten hebben zij in Barcelona een bescheiden maar hypermoderne koffiebranderij gebouwd. Met het strikte voornemen alleen de beste koffie te branden. Onder de naam Dibercafé! De liefde voor koffie gaat verder dan hun eigen Dibercafé. Julián Marcilla is President van de Catalaanse vereniging van koffiebranders en deelt daar ook zijn kennis met anderen. Wij verkopen het merk Dibercafé als aanvulling op ons eigen assortiment voor de produktgroepen die wij niets zelf branden, zoals blends, decaf en ESE-servings.
Deze espressokoffie van Dibarcafé staat bekend als een typische Italiaanse melange. Een espressokoffie met voornamelijk arabica koffiebonen en een vleugje robusta koffiebonen. Maar let wel, robusta koffie van een hoge kwaliteit! Want dat maakt het verschil. De Dibar koffie is krachtig, heeft veel aroma en is vol van body. Een sensatie met een fantastische crema. De Dibar melange is opgebouwd uit arabica koffiebonen uit Brazilië, Colombia, Costa Rica, Guatemala, Nicaragua, Uganda en Indonesië. De koffie wordt direct na het branden en malen verwerkt tot ESE-serving (espresso pad).
John J. (geverifieerde eigenaar) –